مطالب مرتبط

سوالات متداول طراحی وبسایت

هزینه ی طراحی و پیاده سازی وبسایت چگونه تعیین میشود؟

این مورد دقیقا با نیاز شما رابطه مستقیم دارد ، شاید شما وبسایتی ساده و کم هزینه بخواهید یا مدیر یک شرکت بزرگ باشید که سایتی در خور نام تجاریتان میخواهید. در هر صورت هزینه نسبت به کاری که قرار است انجام شود تعیین خواهد شد.

سایتهای طراحی شده در صبادیتا از چه سیستمی برای مدیریت محتوا استفاده میکند؟

تمامی سایتهای راه اندازی شده توسط این شرکت بوسیله ی سیستم یکپارچه ی صبا مدیریت میشوند.

چه مهارت هایی برای مدیریت وب سایت های طراحی شده لازم است؟

 

تنها مهارتهایی از قبیل آشنایی با برنامه هایی از قبیل word  ، باز کردن صفحات وب ، ورود نام کاربری و پسورد برای مدیریت و وارد کردن اطلاعات.وارد کردن اطلاعات به سایت به سادگی ارسال یک ایمیل میباشد و تخصص خاصی احتیاج نخواهد داشت.

آیا امکان گسترش سیستم میدریت محتوای صبا نسبت به نیاز ما امکان پذیر است؟

این سیستم به طور کامل توسط گروه برنامه نویسی صبا دیتا ارایه شده است به همین دلیل امکان هرگونه ویرایش و یا اضافه نمودن قسمتهای دیگر با توجه به نیاز شما وجود دارد.لازم به توضیح است که شرکتهایی که از سیستمهای مدیریت محتوای رایگان استفاده میکنند علاوه بر امنیت پایین و امکانات محدود امکان اضافه نمودن بخشهای جدید و ویرایش برنامه در این سیستمها وجود ندارد.

آیا امکان ویرایش اطلاعات وب سایت توسط ما وجود دارد؟

بله.شما پس از ورود به قسمت مدیریت وبسایتتان میتوانید تمامی قسمتها اعم از دسته بندی ها،نوشته ها،برگه ها،اسلایدشوها را ویرایش کنید.

آیا چنانچه در حال حاضر وب سایت داشته باشم میتوانم در مورد وب سایت جدیدتر با تکنولوژی بالاتر از منتخصصان شرکت مشاوره بگیرم؟

بله  100%. به یاد داشه باشید که وب سایت هم مانند خیلی از کارهای دیگر ما در زندگی باید به روز گردد.. وب در حال پیشرفت میباشد و شما هم برای عقب نماندن از رقبای خود باید تمام حواستان به وب سایتتان باشد.

آیا قبل از سفارش امکان تماس با مشاوران شرکت وجود دارد؟

بله حتما. شما میتوانید در تمامی مراحل و همچنین در ساعات اداری با همکاران ما در شرکت مکالمه تلفنی داشته و یا به صورت حضوری به آدرس شرکت  مراجعه نمایید.

بعد از طراحی وب سایت من توسط شرکت صبادیتا آیا امکان بهتر شدن رتبه در موتور جستجوی گوگل برای افزایش بازدید کنندگان وجود دارد؟

همانگونه که داشتن یک مغازه خوب در بهترین جا دلیل بر موفق بودن آن کسب و کار نمیباشد, تنها داشتن یک وب سایت حتی با قابلتهای بسیار بالا و کاربر پسند هم نمیتواند همه مسایل باشد. لذا در زمان طراحی نهایت سعی مان را داریم تا وب سایت شما در موتور جستجوی گوگل بهترین رتبه را داشته باشد.

وعده افزایش رتبه بسیار عالی در تمام شرایط کاملا اساس بی پایه ای دارد لذا برای انجام عملیاتهای تخصصی بعد از مشاوره و راهنمایی دقیق شما و برآوردهای هزینه این قسمت, قراردادی جداگانه البته با تضمین لازم از طرف ما بین شرکت صبادیتا و شما منعقد خواهد شد.

 

مدت زمان انجام وب سایت من چقدر خواهد بود؟

جواب این سوال کاملا بستگی به موضوع پروژه و گستردگی وب سایت سفارش داده شده از طرف شما دارد. حتما در زمان عقد قرارداد مدت زمان انجام پروژه یکی از بندها خواهد بود. تمامی نیروهای شرکت این تعهد را دارند تا وب سایت شما را با دقت فراوان و در حداقل زمان طراحی و پیاده سازی نمایند.

آیا زمانی که پروژه من تمام شود در آینده امکان پشتیبانی توسط شرکت شما وجود خواهد داشت؟

از هم اکنون متعهد میشویم چنانچه در هر زمانی وب سایت شما به لحاظ فنی دچار مشکل گردید بدون دریافت هیچگونه هزینه ای آن را در سریعترین زمان رفع نماییم. البته برای طراحی و افزودن امکانات بیشتر به سایت که به عنوان فازهای بعدی از آن یاد میشود باید قراردادی جداگانه منعقد گردد.

طراحی وب سایت من توسط شرکت شما چه مزیتی خواهد داشت؟

به طور کلی هر شرکتی در زمان تاسیسش دستورالعملهایی را برای خودش تدوین و اجرا میکند و طبیعتا نقطه ضعفهایی هم میتواند وجود داشته باشد ولی مدیریت شرکت و تمامی گروه طراحی که نمومه کارهایشان موجود میباشد این ادعا را دارند که بهترین کار را عرضه نمایند تا مشتریان دغدغه وب سایت طراحی شده شان را نداشته باشند. همواره در تمامی مراحل مخصوصا بعد از پیاده سازی وب سایت در کنار شما خواهیم بود.

بعد از طراحی وب سایت میتوانم برای موفق شدن وب سایتم از مشاوران شرکت شما بهره مند بشوم؟

مطمئنا چنین اتفاقی خواهد افتاد چراکه ما اعتقاد داریم موفقیت شما دقیقا موفقیت ما را به ارمغان خواهد آورد. بنابراین در همه لحظات به لحاظ فنی و دادن مشاوره فنی و تبلیغاتی در کنار شما خواهیم بود.