مطالب مرتبط

امکانات وبسایت

امکانات وب سایت

مشخصات امکانات وبسایتهای طراحی شده

کلیه سیستم ها و بخش ها توسط واحد نرم افزار این شرکت طراحی و پیاده سازی گردیده و از نرم افزارهای متن باز (Open   Source) در طراحی و اجرا استفاده نمی گردد، که این مورد باعث افزایش امنیت سایت و جلوگیری بیشتر از هک می گردد.

سیستمهای ارایه شده به همراه سیستم مدیریت کاربران بوده و مدیر سایت جهت بروز رسانی اطالاعات می تواند کاربران مختلف با سطوح دسترسی  مشخص تعیین نماید.کاربران تعریف شده می توانند با توجه به سطح دسترسی اطلاعات سایت را ایجاد ویرایش و یا حذف کنند.

ویرایشگر متن قوی جهت ورود اطلاعات سیستم در بخش های داینامیک، به همراه امکاناتی همچون نرم افزار Word جهت ویرایش متن به شکل دلخواه و امکان درج تصویر، فیلم، Flash، فایل PDF و غیره به متن ورودی.

از آنجایی که کلیه امکانات و بخش ها توسط این شرکت تجزیه تحلیل، برنامه نویسی و اجرا گردیده اند، قسمت های مربوط به مدیریت سایت و اطلاعات به گونه ای طراحی و اجرا گردیده اند که نیاز به دانش و مهارت خاصی نداشته و مدیریت سیستم بسیار آسان می باشد.

سایت های طراحی شده كاملا گرافیكی و الگوی اختصاصی بوده و طبق نظر سفارش دهنده طراحی و اجرا می گردند. همچنین استفاده از تكنیك های خاص برنامه نویسی جهت جذابیت سایت و نیز راحت بودن دستیابی به اطلاعات سایت به صورت تخصصی و بنا به صلاح دید مشتری اجرا می شود.

ثبت سایت در موتورهای جستجوگر به صورت رایگان خواهد بود. بهینه سازی سایت از نظر فنی و کیفی جهت بهبود رتبه در موتورهای جستجوگر (تمامی تعاریف و تنظیمات لازمه جهت کلیه پروژه ها به صورت کامل و تخصصی انجام می پذیرد.)

خلاصه ی امکانات سیستم :

گزارش تعداد بازدید از سایت به صورت روزانه ، هفتگی ، ماهانه

امکان ارسال و مدیریت مطالب سایت

امکان افزودن و مدیریت برگه ها

امکان ایجاد گالری تصاویر

امکان مدیریت دسته بندی

امکان ایجاد مطالب سایت بصورت پیش نویس و مخفی شده

امکان آپلود و مدیریت فایلها

امکان مدیریت اسلاید شو

امکان مدیریت پیوندها

نمودار وضعیت محتوای سایت

نمودار آمار بازدید سایت

و....

لازم به ذکر است در مورد امکانات سیستم مدیریت وبسایت هیچ گونه محدودیتی وجود نداشته و نسبت به نیاز و سفارش مشتری آماده و تحویل داده خواهد شد.